Nauka Rysunku Domin Łódź. Każdego Nauczymy Rysować! Dla nas najważniejszy jest Uczeń! Prowadzimy Kursy Rysunku w Łodzi w oparciu o sprawdzony i skuteczny program nauczania DOMINA, który od ponad 25 lat, ze znakomitymi rezultatami przygotowuje kandydatów do egzaminów na Wydziały Architektury, Akademii Sztuk Pięknych w całym kraju oraz dzięki Concept Art na wydział Animacji w Szkole Filmowej w Łodzi. Naszym głównym celem jest efektywne przygotowanie Kandydatów do egzaminu wstępnego nie tylko na Wydział Architektury Politechniki Łódzkiej i Akademię Sztuk Pięknych czyli Wzornictwo Przemysłowe, Grafika, Architektura Wnętrz, Malarstwo w Łodzi, ale również w innych miastach Polski oraz poza granicami kraju.

Nasze zajęcia adresujemy również do:

  • uczniów szkół podstawowych (11-15 lat), pragnących nie tylko twórczo spędzić czas wolny ale i skutecznie przygotowywać się na wymarzony wydział Architektury, ASP bądź wydział Animacji w Szkole Filmowej w Łodzi, a może w przyszłości pragną tworzyć gry komputerowe.
  • hobbystów pragnących rozwijać swoje umiejętności rysunku i malarstwa

Jeżeli pasjonuje Cię rysunek lub malarstwo dołącz do najlepszych. Domin Łódź czeka właśnie na Ciebie! A jeśli jeszcze nie odkryłeś w sobie pasji do rysowania przyjdź do nas, my Ci w tym pomożemy.

Skutecznie nauczymy Cię:

  • konstruować poprawną perspektywę zarówno w tematach architektonicznych jak i geometrycznych. Perspektywa przestanie być tajemnicą dzięki temu nie pozwolisz się zaskoczyć na egzaminie wstępnym
  • nadawać swoim pracom unikalny klimat dzięki wielorakim efektom
  • rysować martwą naturę
  • dzięki nam poznasz tajniki strategii egzaminacyjnej.

Znajdziesz nas w naszej Pracowni przy ul. Narutowicza 41 w Łodzi, tuz obok dworca Łódź Fabryczna, jak również na FB https://www.facebook.com/pracowniarysunkuimalarstwadominlodz/

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Pracownią i oferowanymi kursami

CO DAJE CI DOMIN?

DOGODNA LOKALIZACJA – Domin Łódź mieści się przy ul. Narutowicza 41 w samym sercu Łodzi, 4 min spacer do Łódź Fabryczna.

DODATKOWE ZAJĘCIA –  Łódzkie Plenery Rysunkowe, Zajęcia w Wolnych Pracowniach Rysunkowej i ASP, Archimistrz, Kurs Akwareli, Maraton na Architekturę, Wakacyjny Kurs, Kurs Intensywny w Ferie i wiele innych

DOŚWIADCZENIE – opracowany przez nas program nauczania sprawdza się od wielu lat i gwarantuje zajęcia na najwyższym poziomie, pozwalający dostać się na wymarzone kierunki studiów. Od blisko 25 lat Uczniowie Domina plasują się na I miejscach na wydziałach Architektury i ASP w całej Polsce i poza granicami kraju.

DOBRA CENA – kurs przygotowujący do egzaminu wstępnego i pakiet zajęć darmowych otrzymujesz w jednej dobrej cenie

DARMOWE ZAJĘCIA WE WSZYSTKICH FILIACH – Uczniowie łódzkiej pracowni DOMIN mają dostęp do bezpłatnych zajęć orgaznizowanych przez inne filie Domin.

DARMOWE ZAJĘCIA W RAMACH WOLNYCH  PRACOWNI I DODATKOWYCH KURSÓW – ponad 250 darmowych godzin  rocznie, to prawie 3 razy więcej godzin niż obejmuje regularny Kurs roczny!

VETERAN ROOM DOŻYWOTNIO I ZA DARMO- dla osób, które dostały się na państwową uczelnie wyższą (studia dzienne na wydziale architektury lub Akademii Sztuk Pięknych) lub ukończyły 23 lata i były uczestnikami Kursów przez co najmniej 6 trymestrów

JAK DO NAS TRAFIĆ:

Nasza pracownia znajduję się na ul. Narutowicza 41 (wejście obok Domu Aktora) w Łodzi