WYNIKI 2020

Gratulujemy naszym Absolwentom fenomenalnych wyników podczas egzaminów w 2020 roku! Architektura Politechnika Łódzka 2 najwyższe wyniki 500/500, wyniki 485, 450 to u nas norma. Architektura Politechnika Gdańska 90/100, 85/100, również świetne lokaty na Architekturze we Wrocławiu.

100% zdawalności na Wzornictwo Przemysłowe ASP w Łodzi! W tym 2-ga doskonała lokata. Gratulujemy!

I oczywiście nie mogło zabraknąć naszych Uczniów na innych wydziałach ASP w Łodzi jak Architektura Wnętrz czy Projektowanie Graficzne.

Jesteśmy dumni z naszych Absolwentów i już od tego roku Uczniów Liceów Plastycznych!

Bardzo nas cieszy że mogliśmy pomóc w osiągnięciu tak spektakularnych wyników.

Kolejny rok z rzędu tak doskonałe wyniki to nie przypadek a zaangażowanie Kursantów i ponad 25 letnie doświadczenie DOMIN w przygotowywaniu do egzaminów na wydziały Architektury i ASP!

WYNIKI 2019

W tym roku 2019 wszyscy nasi Uczniowie (tak tak to kolejny rok z rzędu;) zdali egzamin z rysunku na wydział Architektury w tym fenomenalne 490/500 w Łodzi! Jesteśmy dumni z naszych Podopiecznych i z tego że mogliśmy Im towarzyszyć w tej drodze do sukcesu. A najbardziej cieszy nas to, że wielu naszych Uczniów ma problem w którym mieście wybrać wydział Architektury bo zdali w wielu miejscach, tzn: w Gdańsku, Poznaniu , we Wrocławiu!)

____________________