Kurs rysunku w ferie – startuje od jutra

Kurs rysunku w ferie dla województwa łódzkiego startuje  5 lutego 2018

Już od jutra tj. 5 lutego 2018 startuje kurs rysunku w ferie. Przez dwa tygodnie zrobimy mnóstwo materiału. W krótkim czasie dużo się nauczysz. Zajęcia artystyczne będą prowadzone zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.  Świetna propozycja na twórcze spędzenie wolnego czasu.

Kurs na architekturę

Kandydaci na architekturę będą mogli znacząco poprawić swoje umiejętności. Mamy doskonały program który sprawdza się na egzaminach w całej Polsce. Co ciekawe wesprze nas Ania która przyjedzie do nas z siostrzanego kursu rysunku w Warszawie. Zobacz czego jesteśmy cię w stanie nauczyć :

kurs na architekture rysunek ołówkiem

W ciągu roku szkolnego oferujemy standardowy kurs na architekturę w Łodzi. Do niego gratisowo dostajesz próbne egzaminy podczas których przerabiamy dziesiątki tematów z różnych miast. Dzięki temu nasi uczniowie są rozwinięci wszechstronnie i dostają się z najlepszymi notami na uczelnie architektoniczne w całym kraju. Korzystając z okazji zachęcamy do przeczytania krótkiego ale bardzo przydatnego artykułu o :

Jak nauczyć się rysować ?

Autorka tego wpisu w przystępny sposób wyjawia sekrety jak szybciej budować swojego skilla. Z innych ciekawych artykułów warto wspomnieć  o tym :

7 zasad efektywnej nauki rysunku

Po przeczytaniu tego Twoje umiejętności zaczną rosnąć szybciej.

Kurs malarstwa akwarelowego w ferie łódzkie.

Będziemy mieć też kurs malowania akwarelami. Te zajęcia to nasze oczko w głowie. Wystarczy zobaczyć tę pracę poniżej żeby przekonać się jak potrafimy nauczyć. To jest obraz najpierw naszego ucznia a teraz wykładowcy. To jest naprawdę świetna akwarela :

akwarela kurs

Zachęcamy też do obejrzenia naszego kanału akwarelowego na YT. Poniżej link który odsłoni sekrety jak malować tą szlachetną techniką. Wprawne oko dojrzy kilkanaście sztuczek i trików które pozwalają okiełzać płynący kolor po papierze.

Jak namalować szkło w akwareli  – przydatny video-tutorial.

A jeżeli chcesz dowodu na to, że potrafimy nauczyć malować kliknij w GALERIĘ AKWARELISTÓW. Tu jest wielu wspaniałych twórców a wszyscy po naszej pracowni.

Jak widać program artystyczny na na najbliższy czas jest przebogaty.

Jeżeli na ten wpis trafisz już po feriach to zapraszamy na inne formy twórczej aktywności.

Zapisz się na kursy artystyczne w Łodzi.

A na koniec jeszcze taka piękna praca która powstała w naszej szkole rysunku :

rysunek ołówkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *